Надійні європейські контейнери для побутових відходів «Таубер»

ДолученняРозмір
PDF icon Komercheskoje predlozhenje Tauber OOO Email UKR.pdf373.6 КБ

Выставка ЕКОТЕХКаталог сучасних чеських контейнерів для ТПВ виробництва ТОВ «Таубер». Компанія «Таубер» - один з найбільших постачальників сміттєвих контейнерів в Європі. Ми пропонуємо всі види сміттєвих баків, пластикові урни, контейнери для сортування сміття та інші.


Корзини пластикові   50 л
Корзини мають гладеньке покриття, завдяки чому сміття не прилипає на стінки. На корзинах встановленні замки з універсальним трьохгранним ключем. Матеріал, з якого виготовлені корзини рециклований, не містить кадмію, захищений від хімічних та біологічних впливів, стійкі проти дії УФ променів та низьких температур, до   - 40 С.Пластикові баки для сипких матеріалів

Пластикові баки для зберігання піску, дрібного гравію чи солі. Міцна конструкція з потовщеними стінками та нержавіючими петлями забезпечує тривалий термін придатності. Баки вироблені з рециклованого матеріалу, який не містить кадмію, захищений від хімічних та біологічних впливів, від дії УФ променів, стійкий до високих та низьких температур.

За додаткову оплату бак можна виготовити з боковим отвором – 500,00 грн. Вибір кольорів:


 
Пластикові контейнери 60 л, 80 л, 120 л, 140 л, 240 л, 360 л
Пластикові смітники для збору побутових та промислових відходів. Виготовлені з високоякісних матеріалів, користуються попитом тому що вони є практичними та компактними, а також простими та легкими у використанні. Пластикові контейнери представлені в наступних об’ємах: 60 л, 80 л, 120 л, 140 л, 240 л та 360 л. Виготовлені з рециклованого матеріалу, який не містить кадмію, що робить контейнери стійкими до високих й низьких температур та захищає їх від хімічних та біологічних впливів.

 
Пластикові контейнери 660 л , 770 л, 1100 л та металеві контейнери 1100 л
Контейнери з плоскою та круглою кришкою для збору комунальних та промислових відходів. Користуються великим попитом і є найпоширенішими на ринку контейнерів для відходів тому що мають тривалий термін придатності, прості та легкі у використанні. Контейнери вироблені з рециклованого матеріалу, що не містить кадмію, захищений від хімічних та біологічних впливів, від дії УФ променів, стійкий до високих та низьких температур.
 
Металеві контейнери зручні для збору твердих відходів. Вироблені з оцинкованого металу 0,8 мм та 1,0 мм. Дно контейнеру покрито стрічкою гуми, що значно зменшує шум від сміття при падінні. Баки можна виготовити для сортування сміття (колір кришки відповідатиме певному виду відходів). Ручки для викидання відповідають   стандартам ДІН 6629.

До контейнерів додаються (за додаткову оплату):
•     Замок з універсальним трьохгранним ключем
•     Система відкривання ногою
•     Центральне гальмування руху коліс
•     Зміна напрямку руху коліс
•     Спеціальні отвори для різних відходів
•     Логотип підприємства, емблема міста
Вибір кольорів пластикових контейнерів:
 

Контейнери з системою висипання дном
Ці контейнери використовуються, зазвичай, для сортування відходів. Контейнери вироблені з високоякісного матеріалу, що є стійким проти високих й низьких температур, УФ променів , захищений від хімічних та біологічних впливів. Сміття висипається з нижньої частини контейнера до машини за допомогою гідравлічного механізму.
•     Висока якість покриття, легке чищення
•     Стійкість проти внутрішніх і зовнішніх пошкоджень
•     Система висипання дном за допомогою гідравлічного механізму


 

У замовленні необхідно вказати вид відходів, для якого буде використаний контейнер.
Вибір кольору залежить від виду сміття, можливий також за бажанням покупця.
Можливе пристосування контейнеру для двокольорових   відходів(наприклад, двох видів скла), або
сортування різних видів відходів, за додаткову плату – 1000 грн.
 
ТОВ «Таубер» - Ваш надійний постачальник сміттєвих контейнерів.
ТОВ «Таубер» є дочірнім підприємством чеської компанії «Таубер», що знаходиться в м. Кладно, Чеська республіка. Компанія «Таубер» - один з найбільших постачальників сміттєвих контейнерів в Європі. Ми пропонуємо всі види сміттєвих баків, пластикові урни, контейнери для сортування сміття та інші.
Додаткові послуги за бажанням замовника: маркування контейнерів, нанесення логотипу, а також багато інших.
Офіс і склад компанії в Україні знаходиться в місті Житомир. На складі завжди в наявності контейнери, які користуються найбільшим попитом, що дозволяє нам значно скоротити термін доставки їх замовнику. Забезпечуємо доставку контейнерів по всій території України.
Ціни вказані в гривнях, з урахуванням ПДВ, у випадку самовивозу контейнерів зі складу в Житомирі. Безкоштовна доставка по всій території України здійснюється за умови замовлення на суму понад 30.000 грн.
Гнучка система знижок для постійних клієнтів, а також великих замовників. У кожному подібному випадку ціна обговорюється індивідуально.
З величезним задоволенням дамо відповіді на всі Ваші запитання. Будемо раді зустрітися для обговорення умов співпраці.
 
Звертайтеся до нас:
Тел.:044-58-58-471
Факс: 0412-48-03-68
Висловлюємо щиру надію, що наша пропозиція виявиться для Вас цікавою, і наша співпраця буде довгою та взаємовигідною.
 
З повагою
Ян Ружічка, Виконавчий директор
ТОВ «Таубер» , вул. Чапаєва 6.7, Житомир , Україна 10029
Тел.: +38 044 585 8471, факс: +38 0412 480 368
Ел. пошта: prodaza@tauber-group.com,
Оцінка: 
0
No votes yet