XI Міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH – традиційне місце зустрічі лідерів лабораторної індустрії

17-19 жовтня 2018 року в ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться XI Міжнародна виставка LABComplEX – головна подія лабораторної індустрії України. В рамках заходу представлений весь спектр обладнання та технологій для лабораторій, спеціалізованих меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг із створення, оснащення, модернізації всіх типів і видів лабораторій різних галузей промисловості, науково-дослідної сфери та медицини.

 

Організатори виставки – Національна академія наук України та компанія LMT.

 

Захід проходить за підтримки профільних Комітетів Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, профільних міністерств та відомств, асоціацій та бізнес-об’єднань.

 

Генеральний інформаційний партнер: Журнал «Фармацевтическая отрасль».

 

Мета виставки – в умовах стрімких євроінтеграційних процесів сприяти:

 • підвищенню кваліфікації фахівців галузі;
 • міжнародному обміну досвідом з колегами;
 • побудові довгострокових ділових відносин між виробниками, постачальниками лабораторного обладнання та технологій і спеціалістами в галузі лабораторних досліджень;
 • впровадженню інноваційних науково-технічних рішень у більшість галузей промисловості України.

 

Тематичні напрямки виставки:

 

 • аналітичне обладнання
 • лабораторні технології
 • біотехнології
 • лабораторна медицина

 

Серед експонентів – вітчизняні та світові виробники, постачальники обладнання, матеріалів і технологічних рішень для лабораторій різного профілю.

У 2017 році у виставці брали участь: АЛСІ ЛТД, АЛТ Україна, Аналітек, Біола, Вектор-Бест-Україна, ДІАМЕБ, ІКФ Сервіс Плюс, ЛАБВІТА, Мiele, Макролаб ЛТД, Медкосвісс, МіксЛаб, Рош Україна, СОК ТРЕЙД, СТАСЕНКО і Партнери, Тespro, Укрбіо, Укроргсинтез, ХЕМА, ХІМЛАБОРРЕАКТИВ, Шим Юкрейн, Ерба Лахема та багато інших.

Серед торгових марок, представлених на LABComplEX-2017: Thermo Fisher Scientific, Shimadzu, Retsch, Nabertherm GmbH, NETZSCH Geratebau Gmbh, Beckman Coulter, METTLER TOLEDO, BINDER GmbH, EPPENDORF, Precisa, Waters, Perkin Elmer, Kern, Roche Diagnostics, Abbott Molecular, Bio-Rad, Sysmex та багато інших.

 

Відвідувачі виставки – керівники та спеціалісти підприємств різних галузей промисловості та науково-дослідних інститутів, лабораторій з контролю якості, виробничих, випробувальних, клініко-діагностичних та інших типів та видів лабораторій, контрольно-інспекційних органів.

Платформа LABComplEX забезпечує експонентам прямий контакт з цільовою аудиторією. Це ефективний маркетинговий інструмент для розвитку бізнесу, підвищення впізнавання бренду, виведення новинок на ринок, розширення бази ділових контактів.

Виставка – унікальний інтегрований проект, який поєднує найбільшу спеціалізовану експозицію, що не має аналогів в Україні, та змістовну науково-практичну й ділову програми. Під час роботи виставки LABComplEX відбудуться конференції, семінари, круглі столи, присвячені фундаментальним і прикладним дослідженням, а також питанням розвитку галузі. Організаторами заходів традиційно стануть експерти державних науково-дослідних установ, вітчизняних та міжнародних профільних асоціацій, закладів післядипломної освіти, вищих навчальних закладів, тренінгових компаній.

Науково-практична програма виставки – комплекс актуальних наукових, прикладних та ділових заходів для спеціалістів у сфері лабораторних досліджень за напрямами:

 

 • харчова промисловість і аграрний сектор
 • фармацевтична промисловість
 • лабораторна медицина
 • ветеринарна медицина
 • наука та освіта
 • стандартизація та метрологія
 • вода та водопідготовка
 • хімічна промисловість

 

та ін.

 

Також в рамках LABComplEX щорічно проходить авторитетний практичний захід – Українська лабораторна школа (актуальні майстер-класи на діючому обладнанні з можливістю його тестування, кваліфіковані поради експертів, нові методи та методики досліджень).

 

Вхід вільний за умови реєстрації на сайті Міжнародної виставки LABComplEX:

www.labcomplex.com

 

ЦИФРИ ТА ФАКТИ

Міжнародної виставки LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. Hi-Tech 2017 р.

3230м² виставкової площі

137 компаній-учасниць з 15 країн

5700 фахівців з України та зарубіжжя

30 науково-практичних заходів

22 майстер-класи

180 доповідачів – експертів галузі

 

Дізнайтесь більше про сучасні світові досягнення лабораторної індустрії –

відвідайте XI Міжнародну виставку LABComplEX

17-19 жовтня 2018 року в ВЦ «КиївЕкспоПлаза» !

 

Детальна інформація:

Тел./факс: +380 (44) 206-10-99, 206-10-16

marketing@labcomplex.com

www.labcomplex.com

Оцінка: 
0
No votes yet