У Голосіївському парку Києва знайшли цвіт папороті

 

7 липня Міністр екології та природних ресурсів України А.В.Мохник привітав працівників природно-заповідної справи з їхнім професійним святом та дав прес-конференцію в Голосійвському національному природному парку.

Міністр підкреслив важливість відновлення екологічної рівноваги особливо у теперішній період, на тлі економічної та політичної кризи. «Одним із найефективніших шляхів збереження природних багатств є створення та підтримка системи територій природно-заповідного фонду. Заповідання природних територій є одним з пріоритетним напрямків діяльності та політики уряду, такі заходи підтримують соціально-економічний розвиток регіонів і водночас підвищують міжнародний авторитет України».

Андрій Мохник розповів також про досягнення та здобутки у цій галузі: «Вже цього року проведено низку заходів з розширення територій природно-заповідного фонду. Зокрема, прийнято Указ від 01.05.2014 № 446/2014 «Про зміну меж національного природного парку «Голосіївський». До його складу тепер входить територія площею понад 6400 га. Тривають роботи зі створення мережі нових об’єктів та розширення вже існуючих. Цікавою і неординарною є робота зі створення Чорнобильського біосферного заповідника. В найближчих планах є розширення природного заповідника «Єланецький Степ» - єдиного степового заповідника на правобережжі».

Оцінка: 
0
No votes yet