Конопля робить революцію в зеленому будівництві. Hempitecture

Промислове виробництво конопель стає абсолютно легальним в різних країнах і зелені будівельники отримують доступ до нового стійкого будівельному матеріалу , під назвою hempcrete ( конопляна крихта) .

Hempcrete - це екологічний будівельний матеріал, який використовується в мінеральній матриці для зеленого будівництва. Внутрішнє деревна ядро з стебла конопель (на відміну від луб'яних волокон , які використовуються для текстилю та мотузки ) , формує нетоксичний , вуглецево - негативний і енергоефективний матеріал.

Вирішити це завдання взялися дизайнери та архітектори нового стартапу Hempitecture, вони працюють над будівництвом першої нежитлової будівлі з конопель в США . Зараз весь будівельний матеріал вони змушені імпортувати, на що вони і збирають кошти за допомогою краудфандінга на майданчику Kickstarter .

 

Проект Hempitecture виріс з науково-дослідного проекту в коледжі Хобарта та Вільяма Сміта в Нью-Йорку, і разом з будівельним проектом hempcrete, вони розробляють зв'язуючу матрицю, яка в кінцевому підсумку може продаватися на внутрішньому будівельному ринку США

 

Хоча я прихильник конопель як регенеративного, з низькою вуглецевої віддачею, і неймовірно корисного рослини, я майже нічого не знав про використання конопляної крихти в зеленому будівництві.

З точки зору дизайну конопляні будинки виглядають набагато естетичніше будинків із соломи. Конопля поглинає неймовірну кількість CO2. Її виробництво не токсичне, конопля енергоефективний будівельний матеріал, який збагачує домашню обстановку.

І хоча зараз це будівництво важко назвати будівництвом з місцевих матеріалів, проект Hempitecture планує створити попит на вирощування конопель у найближчому майбутньому в кожному регіоні США

Джерело

 

Оцінка: 
0
No votes yet