Екосемінар «Охорона атмосферного повітря. Законодавче регулювання та контроль викидів», Львів, 31 жовтня

У вересні 2014 року Львівська торгово-промислова палата започаткувала серію практичних екосемінарів.

Запрошуємо керівників підприємств, екологів, юристів та всіх охочих взяти участь у роботі наступного семінару на тему:«Охорона атмосферного повітря. Законодавче регулювання та контроль викидів», який відбудеться 31 жовтня 2014 року.

Захід організовано у співпраці із Департаментом екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації і Державною екологічною інспекцією у Львівській області.

У семінарі візьме участь Кравець Ігор Мирославович, начальник відділу державної екологічної експертизи та атмосферного повітря Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА, який ознайомить із відповідним законодавством, порядком робіт з інвентаризації, нормативами, вимогами до оформлення документів.

Про порядок, строки й обсяг інспекційних перевірок, огляд методики розрахунку збитків, найпоширеніші порушення вимог законодавства та очікувані зміни у контролюючій системі розкаже Швайка Сергій Ігорович, головний спеціаліст відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря, держінспектор з охорони навколишнього природного середовища у Львівській області Державної екологічної інспекції у Львівській області.

Плющакова Ліна Анатоліївна, директор Українського наукового інституту технічної екології, приділить увагу різним питанням щодо устаткування та заповнення відповідних документів.

 

ПРОГРАМА семінару.

Вартість семінару становить 600,00 грн (у т.ч. ПДВ) та включає інформаційно-консультаційні послуги, добірку матеріалів у друкованому вигляді та на електронному носії, Свідоцтво учасника, каву-брейк.

Другій людині з підприємства передбачається знижка 10%.

 

Всі охочі взяти участь у навчанні повинні заповнити та надіслати ЗАЯВКУ.

на електронну скриньку:

liudmyla@cci.lviv.ua

Тел.:  +38 032 276 46 13

Джерело: http://lcci.com.ua/events/event/ekoseminar-oxorona-atmosfernogo-povitrya/

 
Оцінка: 
0
No votes yet