Батарейкам – утилізація!

Відтепер у всіх бажаючих є можливість організувати пункт збору батарейок!

Національний молодіжний центр «Екологічні ініціативи» та Всеукраїнська екологічна ліга в листопаді 2012 р. започаткували кампанію громадських природоохоронних організацій під назвою «Батарейкам – утилізація!», спрямовану на організацію належного поводження з відпрацьованими хімічними джерелами струму (батарейками).
Пропонуємо всім активно долучатися до цієї ініціативи та залучати зацікавлені організації та установи до заходів в рамках кампанії, зокрема до розміщення контейнерів для збору батарейок на своїх площах.
Всі установи, які зацікавлені в облаштуванні пункту збору відпрацьованих батарейок і хочуть долучитися до громадської кампанії «Батарейкам – утилізація!», мають заповнити відповідну заявку (можна завантажити за посиланням http://ecoleague.net/5623003-169-2683.html) та надіслати відскановану копію підписаної заявки на електронну адресу vel@ecoleague.net. Після того, як заявка буде опрацьована та схвалена, в зазначеному місці буде безкоштовно встановлено спеціальний контейнер для збору відпрацьованих батарейок. Деталі розміщення та вивезення контейнерів з відпрацьованими батарейками будуть визначені окремо для кожного випадку.
Партнерами кампанії виступає ТОВ «Сігмас Еколоджі», яке забезпечуватиме логістичну складову зі збору батарейок та їх подальшого направлення на утилізацію на завод у Францію.

Додаткову інформацію Ви завжди можете отримати за тел. +380442511332 або електронною адресою vel@ecoleague.net.

Олексій Абдрушевич

Оцінка: 
0
No votes yet